Webstránka icubebrand.sk používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie vo VOP a v Ochrane dát.

BARION - PLATBA KARTOU

BARION - PLATBA KARTOU

Využívaj platbu kartou cez bezpečný systém Barion a okamžite získaj zľavu   wink

Po vybratí okuliarov s filtrom modrého svetla dostaneš sa k spôsobu platby, kde trojakým spôsobom môžeš uhradiť nákupnú cenu produktu/produktov:

1. dobierka: je to forma prevzatia tovaru priamo od kuriéra a platíš kuriérovi v hotovosti.

2. úhrada dopredu: ak nechceš riešiť hotovostné platby, môžeš si zvoliť aj tento spôsob úhrady. My ti po platbe doručíme dôsledne a elegantne zabalený produkt.

3. Platba cez Barion: ak si zástancom najbezpečnejších a najrýchlejších riešení, zvolíš si tento spôsob platby!

Čo je Barion?

Barion umožňuje online platby cez Barion penaženku. 

Čo znamená Barion peňaženka?

Barion peňaženka je online peňaženka, ktorá zabezpečuje bezpečné a rýchle platby. Ak sa raz zaregistruješ do tejto peňaženky, zapamätá si tvoje platobné údaje a pri ďalších platbách už ich nebudeš musieť znovu zapisovať, všetky potrebné údaje k platbe vyplní za teba (číslo karty, meno držiteľa karty, atď.). Barion peňaženku môžeš nabiť aj ľubovoľnou sumou z tvojho bankového účtu. Tým pádom pri platbách vôbec nemusíš používať bankový účet, úhrada sa vykonáva priamo z Barion peňaženky nie z tvojho účtu.

Platba kartou v systéme Barion

Barion umožňuje aj tento spôsob platby. Kroky sú tie isté ako pri obyčajných platbách kartou, len je tu ešte potrebné uviesť aj e-mailovú adresu. 

Barion akceptuje:

Mastercard alebo Maestro platobnú kartu
Visa alebo Electron platobnú kartu
Amex bankovú kartu

 

Naše produkty môžeš uhradiť kreditnou kartou cez Barion alebo priamo z Barion peňaženky. Vyber si pre teba sympatickejší spôsob! 

Je to zadarmo

Platba kartou pre kupujúcu stranu úplne zadarmo. Registrácia do Barionu, Barion mobilná aplikácia, posielanie a prijímanie peňazí cez Barion sú bezplatné a také aj zostanú. Nemá to ani žiadne mesačné poplatky. 

Sleduj svoje nákupy

Cez systém Barion odteraz môžeš mať prehľad a svojich nákupoch, môžeš vidieť kedy a čo si nakupoval. Cez Barion môžeš poslať a zároveň prijímať peniaze. Jednoducho všetko pod palcom.

Első a biztonság

Orgány Barionu sú chránené Comodo 2048 bites TLS šifrovaním. Pred platbou prosím skontroluj, či naozaj na serveri Barionu sa chystáš uviesť svoje platobné údaje. V tom ti pomôže aj prehliadač, ktorý ti to signalizuje zelenou farbou. Vďaka zelenej farbe prehliadača môžeš vidieť, že majiteľom platobnej stránky je Barion Payment Inc:

Barion je držiteľom PCI DSS certifikátu, vďaka čomu môže spracovať platobné údaje. 

Na začiatok stránky