Webstránka icubebrand.sk používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie vo VOP a v Ochrane dát.

ZÁRUKA A ODSTÚPENIE

 

Budeme radi, ak sa aj ty rozhodneš pre značku iCube, čo znamená, že myslíš na ochranu a zdravie svojich očí.

Ako aj slogan značky naznačuje: „Fashion is Life” súčasťou nášho života je móda. Keď sa rozhodneš pre túto značku, nezriekneš sa módneho doplnku ani vtedy, keď potrebuješ špeciálne okuliare. Ak si vyberieš okuliare s filtrom modrého svetla na prácu alebo digitálnu zábavu, nemusíš sa zrieknuť elegancie, dobrého vzhľadu, kvality a dokonca ani ochrany svojho zdravia. 

Vieme, že nosenie okuliarov neakceptuje každý, pre niektorých znamená nutné zlo. Ak si aj ty myslíš, že je to tak, dovoľ, aby sme ti to vyvrátili! 

Ak tvoje oči sú dlhodobo vystavené modrému svetlu, napr. v práci pred monitorom, určite si už mal/a pocit, že tvoje oči sú vyschnuté, unavené a že si občas vedel/a rozmazane. V tej chvíli si možno pomyslel/a na to, že pravdepodobne sa ti zhoršil zrak. Je to dosť strašidelná myšlienka, pretože vtedy človek myslí aj na to, čo s ním takto bude, že sa bude musieť zrieknuť veľa krásnych vecí, stane sa odkázaný na niekoho, skrátka život človeka sa zhorši. Toto určite nechceš reálne zažiť. Preto, aby si sa nedostal/a do tejto situácie, nosenie okuliarov nie je taká veľká cena za to. Okuliare dnes už znamenajú perfektný módny doplnok ako sú napr. aj taška, šál a opasok. Aj tí nosia okuliare, ktorí nie sú na to odkázaní napr. zo zdravotných dôvodov. Ľudia si častokrát do svojho outfitu zaraďujú okuliare bez dioptrie.

Keď upriamujeme tvoju pozornosť na naše okuliare, dôraz nekladieme len na módu, ale aj na UV400 ochranu a na filter modrého svetla. Chceme ti poskytnúť čo najviac osožnú a kvalitnú vec na ochranu tvojich očí v dnešnom digitálnom svete. Na každý náš produkt dávame 2 ročnú záruku, lebo vieme, že naše produkty spĺňajú najvyššie normy kvality. 

Namiesto 14 dní poskytujeme 30 dní na odstúpenie od kúpy

Nevýhodou online kúpy okuliarov je, že si ich nemôžeš vyskúšať. Preto my namiesto 14 dní poskytujeme 30 dní na odstúpenie od kúpy alebo možnosť výmeny na ďalší kus. Počas 30 dní nám hocikedy môžeš vrátiť produkt aj bez udania dôvodu alebo máš právo výmeny na ďalší typ alebo farbu. 

Na začiatku z nosenia okuliarov môžeš mať zvláštny pocit, nakoľko šošovky filtrujú škodlivý rozsah modrého svetla. Oči si vyžadujú istý čas (niekedy aj zopár dní), aby si zvykli na príjemnejšie prostredie. Pozitívne účinky okuliarov sa až potom budú prejavovať. 

Neboj sa, okuliare nespôsobujú zhoršenie zraku!

Jedine bezchybné, vyskúšané a nenosené okuliare je možné vrátiť spolu s príslušenstvom. Na dobierku nie je možné poslať späť produkt. V prípade vrátenia produktu na dobierku, produkt vraciame späť odosielateľovi. Akonáhle obdržíme produkt, dôkladne sa na to pozrieme, prekontrolujeme si obsah balenia a keď nájdeme všetko v poriadku, do 14 dní pošleme späť peniaze kupujúcemu na účet, ktorý uvedie na tento účel. Ak produkt bol uhradený online platobnou kartou, peniaze vrátime späť na účet, z ktorého prišla úhrada.  
Formulár na odstúpenie ti pošleme e-mailom, alebo ho môžeš stiahnuť aj z Formulár na odstúpenie od kúpy.
Vytlač, vyplň a pošli ho nám spolu s produktom!

2 ročná záruka

Na iCube monitorové okuliare sa vzťahuje 2 ročná záruka. V prípade problému s objednávkou kľudne nám napíš na hello[zavináč]icubebrand.sk
Záručný formulár môžeš stiahnuť tu, alebo vyplň záručný formulár nahlásenia problému:


Na začiatok stránky