Webstránka icubebrand.sk používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie vo VOP a v Ochrane dát.

Monitor szemüveg

MODRÉ SVETLO A JEHO ÚČINKY

26.7.2020 05:41:54

Spektrum svetla pozostáva z viacerých farieb, jednou z nich je modrá farba, s ktorou sa dennodenne stretávame pri slnečnom žiarení. Lenže modré svetlo vyžarujú aj digitálne zariadenia, čo je pre ľudský organizmus (pre naše oči) už priveľa. Stále viac a viac sme vystavení umelému modrému svetlu z digitálnych zariadení. Toto modré svetlo zabezpečuje jas a ostrosť obrazu na displejoch monitorov, notebookov, televízorov a mobilných telefónov. 

ICUBE MONITOROVÉ OKULIARE

26.7.2020 05:26:45

Trendy rámy s transparentnými šošovkami! - Jedinečné okuliare na počítač s filtrom modrého svetla.

iCube okuliare na počítač s filtrom modrého svetla dostatočne chránia tvoje oči pred škodlivým modrým svetlom a UV400 žiarením. Kombináciou viacvrstvových šošoviek CR-39 a rámu TR90 vznikli ultraľahké a pohodlné okuliare iCube vhodné na celodenné nosenie

Vďaka okuliarom iCube môžeš byť štýlový/á vždy a všade (v kancelárii, doma, vonku) a popritom si chrániš aj zdravie svojich očí.

PODPORA OD ZAMESTNÁVATEĽA

10.7.2020 05:56:34

Digitalizácia je neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Je málo takých zamestnaní - s výnimkou tretieho sveta - kde nie sme obklopení počítačmi. Už nie len v kancelárii sedíme pred monitormi, ale už aj výrobné procesy sú riadené počítačmi. 

Tak ako pre obslúženie mechanických strojov sú potrebné ochranné okuliare, aj pre ľudí, ktorí denne minimálne 4 hodiny sedia pred monitorom by mali mať zo zákona zabezpečené zamestnávateľom okuliare na počítač.  

Na začiatok stránky