Webstránka icubebrand.sk používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie vo VOP a v Ochrane dát.

DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA A PLATBA

Dodanie do 2 pracovných dní v rámci Slovenska a Maďarska   wink

Sme radi, že z nášho portfólia sa ti podarilo vybrať najvhodnejšie okuliare s filtrom modrého svetla. 

Za rýchle, presné a bezpečné doručenie balíkov s počítačovými/hernými okuliarmi sme poverili kuriérsku spoločnosť GLS

Aby si z prevzatia balíka mal/mala čo najväčšiu radosť, dali sme si záležať aj na balení. Balenie máme obrendované a dúfame, že s takou radosťou prevezmeš balík s akou radosťou sme my zabalili pre teba. 
Kvalitu našich okuliarov okrem filtra modrého svetla dvíha aj filter UV400 žiarenia, tvrdé puzdro s koženým poťahom, mäkké vrecúško a mikrovláknová utierka, ktoré sú tiež súčasťou balenia. Ak okuliare kupuješ ako darček priateľke, priateľovi, kolegovi či kolegyni, o to ťa viac poteší elegantné balenie, ktoré už naznačuje, že sa jedná o hodnotný darček. 

Dodanie

Ešte v deň objednania ti okuliare zabalíme, nasledujúci deň ich odovzdáme kuriérovi, ktorý do 24 hodín od prevzatia balíka ti ich aj doručí. Celkové doručenie by mal trvať 48 hodín. 

Dodanie je zadarmo. Zásielky doručujeme v pracovných dňoch medzi 8-17 hodín. Okuliare si môžeš objednať aj na odberné miesto GLS. V tomto prípade si balík môžeš prevziať už nasledujúci deň od podania objednávky. Táto možnosť je vtedy výhodná pre teba, ak z nejakých dôvodov v časový interval od 8 do 17 hodín nemáš možnosť prevziať balík od kuriéra. 

Ale nemusíš sa báť, okrem e-mailových notifikácií aj v SMS ťa informujeme ohľadne doručenia. SMS notifikácia obsahuje nasledovné dôležitejšie informácie:

- Približný čas doručenia balíka
- Telefónne číslo na kuriéra
- Číslo balíka
- Sumu v prípade dobierky

Ak ťa zaujíma, kde sa ti presne nachádza balík, sledovanie balíka môžeš je možné TU.

Platba

Platobnou kartou cez systém Barion

Pri tejto možnosti úhrada prebehne veľmi rýchlo. Po odoslaní objednávky nezatvor prehliadač, budeš presmerovaný/á do bezpečného systému Barionu, kde máš možnosť zadať údaje svojej platobnej karty alebo vykonať platbu už s registrovanou Barion peňaženkou

Dobrou správou je, že platba cez Barion je jedna z najbezpečnejších platobných metód v online obchodovaní. Navyše za zvolenie tejto možnosti platby garantujeme ti aj zľavu na tvoj nákup.   

Ďalšie informácie ohľadne Barion platby nájdeš TU.

Dobierkou

V tomto prípade platíš pri prevzatí balíku u kuriéra alebo na odbernom mieste GLS v hotovosti alebo platobnou kartou. 

Bankovým prevodom

Znamená to posielanie peňazí cez internet banking z účtu na účet.  

Po obdržaní finančných prostriedkov pripravíme objednávku pre kuriéra. Pri tejto možnosti úhrady je dôležite uviesť ako poznámku presné číslo objednávky.

Informácie na prevod:

Meno príjemcu: Koczka Kornél ev.
Číslo účtu príjemcu: HU67104035075052677571821011, Banka K&H

Po objednaní produktu informácie na úhradu ti posielame aj do e-mailu.  wink

Na začiatok stránky