Webstránka icubebrand.sk používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie vo VOP a v Ochrane dát.

Visszavásárlás

ICUBE VERNOSTNÉ BODY

26.7.2020 05:54:40

Vážime si tvoju vernosť, preto hneď na tvoj prvý nákup poskytneme zľavu 5% a po každom tvojom nákupe udeľujeme ti zľavu 10%. 

Znie to dobre?

Na uplatnenie zliav kmeňového zákazníka nič iné nemusíš urobiť, len sa zaregistrovať do nášho e-shopu.

Prečo je potrebná registrácia?

Na zbieranie a uplatnenie vernostných bodov musíš mať vytvorený zákaznícky profil, ktorý vieš veľmi rýchlo vytvoriť. Po úspešnom vytvorení zákazníckeho profilu do e-mailu ti hneď pošleme kupónový kód, ktorý znamená 5% zľavu z tvojho prvého nákupu. 
Prihlásením sa do nášho e-shopu môžeš mať prehľad o svojich objednávkach a aj o nezamenených vernostných bodoch. 

ICUBE MONITOROVÉ OKULIARE

26.7.2020 05:26:45

Trendy rámy s transparentnými šošovkami! - Jedinečné okuliare na počítač s filtrom modrého svetla.

iCube okuliare na počítač s filtrom modrého svetla dostatočne chránia tvoje oči pred škodlivým modrým svetlom a UV400 žiarením. Kombináciou viacvrstvových šošoviek CR-39 a rámu TR90 vznikli ultraľahké a pohodlné okuliare iCube vhodné na celodenné nosenie

Vďaka okuliarom iCube môžeš byť štýlový/á vždy a všade (v kancelárii, doma, vonku) a popritom si chrániš aj zdravie svojich očí.

ZÁRUKA A ODSTÚPENIE

26.7.2020 05:00:40
 

Budeme radi, ak sa aj ty rozhodneš pre značku iCube, čo znamená, že myslíš na ochranu a zdravie svojich očí.

Ako aj slogan značky naznačuje: „Fashion is Life” súčasťou nášho života je móda. Keď sa rozhodneš pre túto značku, nezriekneš sa módneho doplnku ani vtedy, keď potrebuješ špeciálne okuliare. Ak si vyberieš okuliare s filtrom modrého svetla na prácu alebo digitálnu zábavu, nemusíš sa zrieknuť elegancie, dobrého vzhľadu, kvality a dokonca ani ochrany svojho zdravia. 

Vieme, že nosenie okuliarov neakceptuje každý, pre niektorých znamená nutné zlo. Ak si aj ty myslíš, že je to tak, dovoľ, aby sme ti to vyvrátili! 

Na začiatok stránky